Warsztaty wielkanocne z Galerią MINI!


Święta Wielkanocne to najbardziej radosny okres w ciągu roku. Jest to doskonały moment na wyrwanie się na wiosenny wypad za miasto. 23 marca na terenie Galerii MINI odbyły się bezpłatne warsztaty dla najmłodszych.

Pomimo, że tegoroczna zima nie odpuszcza - dla wszystkich tych, którzy marzyli by wyrwać się za miasto i pomimo mrozu odnaleźć wiosenno - świąteczną aurę, podpoznańska Galeria MINI przygotowała specjalny pakiet weekendowych atrakcji: malowanie pisanek: zwykłych oraz styropianowych, tworzenie ozdób świątecznych, kartek wielkanocnych, zawieszanie ozdób na tablicy, tworzenie galerii laurek wielkanocnych.

Można było stworzyć własnoręcznie oryginalne pisanki, świąteczne ozdoby oraz unikatowe kartki z życzeniami dla najbliższych. Warsztaty odbywały się pod okiem wykwalifikowanego animatora. Specjalnie na czas Wielkanocy zorganizowano galerię laurek, w której zaprezentowano dziecięce prace. Dzięki przygotowanej przez nas ofercie, czas spędzony w sklepie był dla maluchów nie lada przygodą, połączoną ze zdobywaniem nowych umiejętności.

Warsztaty wielkanocne spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i bardzo dużą frekwencją wśród najmłodszych.

Galeria MINI dziękuje za wspólnie spędzony czas!

Oto fotorelacja z warsztatów: